Jak opalić nogi w 5 minut bez wychodzenia z domu

Ostatnimi laty rynek kosmetyków do opalania zawojowały rajstopy w sprayu. Jest to pewnego rodzaju samoopalacz do nóg, który nakładamy równomiernie na skórę, a efekt uzyskujemy już po kilku minutach. Czy warto inwestować w tego rodzaju kosmetyk?

Jak opalić nogi w 5 minut bez wychodzenia z domuRajstopy w sprayu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują natychmiastowego efektu. Dają podobną opaleniznę jak solarium, a wystarczy tylko kilka psiknięć, aby otrzymać pożądany efekt. Ważne jest to, aby tego rodzaju samoopalacz do nóg nie był bezpośrednio psikany na skórę, ponieważ mogą powstać smugi i nierównomierna opalenizna. Najlepiej psiknąć go na ręce i następnie równomiernie rozprowadzić po powierzchni nóg. Rajstopy w sprayu pomogą nam również ukryć przebarwienia, a także inne niedoskonałości, które pojawiają się na naszych nogach.

Efekt, jaki dają naszym nogom rajstopy w sprayu jest szybki do uzyskania, jak i do zmycia – wystarczy wieczorny prysznic, aby pozbyć się efektu opalonych nóg. Jest więc to produkt skuteczny, lecz o krótkotrwałym działaniu. Poleca się go używać w nagłych sytuacjach, gdy nie chcemy wystawiać bladych nóg, a jednocześnie jest zbyt gorąco na zakładanie rajstop, czy pończoch. Tego rodzaju samoopalacz do nóg przydaje się szczególnie wiosną oraz latem, gdy nie chce nam się spędzać czasu na solarium, czy wielu godzin na słońcu.

Warto wiedzieć, iż produkt jest wodoodporny i komfortowy w noszeniu – już po kilku minutach od zaaplikowania można zakładać ubranie bez obaw, że zostanie ono pobrudzone, nasze nogi z kolei pięknie błyszczą się i posiadają taki odcień, jaki nałożyłyśmy. Pamiętajmy również o tym, aby produkt nałożyć również na stopy, aby uzyskać równomierny i jednocześnie estetyczny efekt. Dobierzmy również odpowiedni odcień do naszej karnacji, by całość wyglądała naturalnie i intrygująco. Tego rodzaju samoopalacz do nóg znajdziemy w wielu drogeriach i sklepach z kosmetykami, warto jednak inwestować w te, które cieszą się najlepszą jakością i umożliwiają osiągnięcie pożądanego efektu, jak rajstopy w sprayu Lirene.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz